Portrét Františka

František

19 rokov, Milovice

František pochádza z Milovic a študuje na Gymnáziu Bohumila Hrabala v Nymburku. Veľa sa zaujíma o game dizajn a projekt vidí ako neuveriteľnú šancu rozvinúť svoje schopnosti, naučiť sa uchytiť na trhu práce a urobiť si dobré meno. Od projektu očakáva, že mu pomôže v budúcej kariére a zlepší orientáciu na trhu práce. Chcel by sa zamerať hlavne na zlepšenie disciplíny, zredukovať prokrastináciu a všeobecne získať plnú kontrolu nad tým, ako trávi svoj čas. V rámci kurzov a workshopov by sa rád naučil pracovať s technológiami, rôznymi programmi a venoval sa tomu, čo ho baví a napĺňa, teda game dizajnu. Konkrétne by sa chcel špecializovať na 2D kresbu, ale otvorený je všetkým oblastiam art developmentu (i sound dizajnu). Vysnívaným povolaním je “concept artist” alebo “character designer”.

Františkovým snom je pracovať pre väčšie herné štúdio. Chcel by pre hráčov a divákov tvoriť nezabudnuteľné zážitky, ktoré posúvajú hranice nemožného.

Vo voľnom čase sa venuje kresbe a sketchingu. Je závislý na hudbe, ktorá ho sprevádza 24/7. Rád sa učí novým veciam a vymieňa si názory s ostatnými. Aktívne odpočíva športom, ktorým si prečistí hlavu a myšlienky.