Portrét Petry

Petra

19 rokov, Plzeň

Petra býva v Plzni, kde zároveň študuje všeobecné gymnázium. Aktuálne je v maturitnom ročníku a na vysokú mieri do Brna. Do projektu sa prihlásila, pretože chce pre svoju budúcnosť robiť viac než len chodiť do školy. Imponuje jej zameranie projektu, pretože sa zaujíma o marketing, manažment i technológie zároveň. Rada by prostredníctvom projektu získala nové kontakty, našla nové príležitosti na zlepšenie sa v tom, čo ju baví a hlavne zistila, ktorou cestou sa chce v budúcnosti vydať. Vysnívané povolanie zatiaľ nemá, ale dúfa, že jej s tým náš projekt pomôže. Mieri skôr na vedúce pozície, chce pracovať s novými technológiami, využívať naplno svoj potenciál a zlepšiť svet.

Vo voľnom čase ju najviac baví robiť veci, ktoré majú zmysel. Organizuje vzdelávacie akcie a súťaže pre študentov a pracuje na vlastných projektoch. Okrem toho rada lezie na Boulderi, hrá stolné hry, rieši šifrovačky alebo escape rooms a trávi čas s ľuďmi, ktorých má rada. Keď má čas, venuje sa väčšinou sebarozvoju alebo dobrovoľníctvu.

Na životné motta neverí. Chce byť proste každý deň lepšia. A hovorí, že ak chce byť šťastná a pomáhať svojmu okoliu, musí začať robiť niečo navyše už teraz.