Portrét Šimona

Šimon

21 rokov, Liptovský Mikuláš

Šimon pochádza zo Slovenska, ale býva v Prahe a študuje kreatívny marketing na VŠKK. Praha mu príde ako perfektné miesto pre študentov a osobný rozvoj. Do projektu sa prihlásil, pretože chce využiť svoj čas naplno, aby sa z neho stala tá najlepšia verzie seba samého. Snaží sa využiť každú príležitosť na ďalšie vzdelávanie, a náš projekt si tak nemohol nechať ujsť. Dúfa, že mu pomôžeme zapracovať na slabých stránkach a posilníme tie silné. Má veľa nápadov, či už podnikateľských alebo iných, ktoré ale nikdy nedotiahne do konca. Vysnívané povolanie zatiaľ stále hľadá, ale je si istý, že bude v odbore marketingu. Jedného dňa by si tiež rád založil svoju vlastnú firmu.

Vo voľnom čase sa venuje športu, prírode a svojej priateľke. Ako sám hovorí, šport a príroda sú pre neho neoddeliteľnou súčasťou života a je rád, že svoju vášeň môže zdieľať práve s priateľkou, ktorá ho naplno podporuje.

V minulosti bol Šimon veľmi introvertný človek, čo sa v posledných rokoch zmenilo. Skôr by vraj odvahu prihlásiť sa do projektu nemal.

Životné motto: "You should never regret anything in your life. If it 's good, it' s wonderful. If it 's bad, it' s an experience. "